Põranda vahatamine

Põranda vahatamine annab väga hea visuaalse tulemuse ning on oluline ka põrandakatte eluea pikendamiseks. Teinekord võib tekkida kiusatus raha kokku hoida ning jätta vahatamine tegemata, kuid seda teed kindlasti ei tasuks minna. Vahast loobudes jääb põranda aluskate ilma igasuguse kaitseta ning tekkinud mustus ja väljast toodud liivaterad tekitavad pöördumatuid kahjustusi ning tekitades käidavates kohtades aluspinnale nö „käiguradasid“.

Kaitsetöötluse eesmärgiks on jätta poorsetele põrandapindadele kaitsev kiht, mis takistab jalanõudega sissetoodud mustusel põrandapinda imbuda. Peale vahatamist kulub igapäevastele puhastustöödele oluliselt vähem aega, mistõttu vähenevad ka tööde teostamisega kaasnevad kulud.

Vastavalt põrandapinnale ja väljanägemise soovile saame soovitada matt või läikiva viimistlusega vaha, et jätta põrandapinnast võimalikult hea efekt.

Vahatamist teostatakse PVC ja linoleumkatetele.

Soovite personaalset pakkumist?

VK SERV OÜ

Reg nr: 16039671

Telefon: +372 5647 4914
E-post: info@vkpuhastus.ee

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.