Vaipade ja vaipkatete puhastus

Vaipade puhastus on oluline – vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks igapäevasele tolmuimejaga puhastamisele vähemalt 1-2 korda aastas korralikku pesu. Vaipkatte pesemine hoiab ära nn. käiguradade tekkimise ning eemaldab kattelt sügavale vaibakiududesse ladestunud mustuse, mida tolmuimeja ei suuda eemaldada.

Me ei soovita vaid ühe pleki või nn. käiguraja eemaldamist, kuna eelnenud mustusepleki asemel tekib puhas laik. Sellest tulenevalt ei saa teenuse tellija ikkagi korralikku tulemust.

Tavaliste jaekaubanduses müüdavate vahenditega ei ole plekieemaldus tulemuslik, sest vaibakiududesse jääb tolm ja mustus ikka alles. Tolm ja mustus aga võivad esile kutsuda allergiaid ning ebameeldivat lõhna. Samuti seob kleepuvama aine plekk tolmu, olenemata sellest, et plekk on võib olla ainult vaibakiududesse jäänud. Seega määrdub selliselt puhastatud koht edaspidi kiiremini. Kui vaibale satub plekk, siis ise seda kaubanduses müügil olevate vahenditega puhastades muudab see asja tõenäoliselt hullemaks.

Soovite personaalset pakkumist?

VK SERV OÜ

Reg nr: 16039671

Telefon: +372 5647 4914
E-post: info@vkpuhastus.ee

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.